Ubytování Šumava Ubytování Šumava Ubytování Šumava Ubytování Šumava Ubytování Šumava
Notice: Undefined index: kosik in /home/html/sumava24.cz/public_html/ssl/content/_header.php on line 168 0

Ubytování Šumava - FILTR

Hledat ubytování na Šumavě

Filtr Služeb na Šumavě

Hledat služby na Šumavě

Vybrané ke sdílení

Zobrazit vybrané »


Warning: include(./content/include/weather.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/html/sumava24.cz/public_html/ssl/content/rekli-o-nas.php on line 47 Warning: include(./content/include/weather.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/html/sumava24.cz/public_html/ssl/content/rekli-o-nas.php on line 47 Warning: include(): Failed opening './content/include/weather.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/html/sumava24.cz/public_html/ssl/content/rekli-o-nas.php on line 47

Řekli o nás

Miloš Bečvář
Dvojnásobný olympionik v běhu na lyžích a aktivní sportovec Šumavy.

Pravidelně využívám server www.sumava24.cz pro vyhledávání vhodného letního i zimního ubytování na Šumavě. Líbí se mi forma, jakou je web zpracován, jeho přehlednost a uživatelská jednoduchost. Nemám čas dlouze hledat, chci mít vybráno během 5ti minut a vyrazit na Šumavu.

Mám i zkušenosti s jejich inzertní sekcí a moc mě překvapila symbolická cena inzerce. Za takhle kvalitní prezentaci společnosti zaplatí klient opravdu zlomek pro něj přidané hodnoty. Velmi dobrý přístup.

Budu jejich web využívat i v budoucnu a upřímně ho všem doporučuji.
Pro rychlé vyhledání vhodného ubytování na Šumavě je tento server jednou z nejlepších voleb.


Přeji všem, ať si užijí Šumavu a veškeré její krásy!

Miloš Bečvář, olympionik a podnikatel.

Patrik Tjokorda
Executive Director společnosti Meloun Credit.

Našim klientům nabízíme nové platební technologie, inovativní předplacené produkty a věrnostní programy. Portál sumava24 se nám již od začátku spolupráce jevil jako možný strategický partner v regionu Šumava díky opravdu pohodové spolupráci. Chceme našim klientům nabízet jen kvalitní služby na vysoké úrovni a to nám produktivní partnerství s mladým kolektivem sumava24 umožňuje.

Navíc využíváme jejich informačně-inzertní portál pro vyhledávání vhodných ubytovacích kapacit pro naše časté teambuildingy na Šumavě. Během několika minut najdeme co potřebujeme a kolikrát ještě ušetříme v sekcích Lastminute nebo Akční balíčky.


Upřímně doporučuji.

Patrik Tjokorda, CEO Meloun Credit


Ubytování Šumava Ubytování Šumava Ubytování na Šumavě Ubytování Šumava Ubytování na Šumavě Ubytování Šumava Ubytování na Šumavě