Ubytování Šumava Ubytování Šumava Ubytování Šumava Ubytování Šumava Ubytování Šumava
0

Ubytování Šumava - FILTR

Hledat ubytování na Šumavě

Filtr Služeb na Šumavě

Hledat služby na Šumavě

Vybrané ke sdílení

Zobrazit vybrané »


Volný čas na šumavě

Šumava a Pošumaví jsou velmi vyhledávanými lokalitami nejen pro svou tradičně velmi dobrou úroveň ubytovacích zařízení, nadstandardní kvalitu poskytovaných služeb, ale také jako ideální destinace pro trávení volno-časových aktivit.

V sekci Volný čas na Šumavě pro vás pravidelně uveřejňujeme zajímavé články a příspěvky na libovolná, volno-časová témata. Díky oblibě uveřejňovaných článků mezi návštěvníky webu, nabízíme navíc tento prostor našim inzerujícím klientům pro představení jejich ubytovacích kapacit nebo nabízených služeb.

Pro přidání článku nás neváhejte kdykoli kontaktovat na obchod@sumava24.cz.

Více informací o inzerci »
Registrovat se »
Nejnovější články


Pořiďte si výbavu na dovolenou za skvělé ceny

Firmu založil v roce 1990 olympionik v běhu na lyžích Miloš Bečvář. Prodejna v současnosti nabízí 180 m2 prodejní plochy a specializuje se na prodej kol a běžeckých lyží. Součástí prodejny je speci.. číst dále »Volný čas na šumavě

Šumava a Pošumaví jsou velmi vyhledávanými lokalitami nejen pro svou tradičně velmi dobrou úroveň ubytovacích zařízení, nadstandardní kvalitu poskytovaných služeb, ale také jako ideální destinace.. číst dále »Výmluvy, které Vám brání jezdit na kole

Podle průzkumu společnosti Unilever je cyklistika vůbec nejoblíbenějším druhem zlepšování fyzické kondice v Čechách. Ve věku 35 – 44 let uvádí celých 66 % respondentů průzkumu cyklistiku jako oblíb.. číst dále »Jak vybrat sjezdové boty?

Na sjezdových botách se nevyplatí šetřit. Tato známá a stokrát omílaná fráze platí i pro boty sjezdové. Sjezdové boty jsou investicí na několik sezón dopředu a nevhodný výběr vám tak může zkazit ne.. číst dále »Jak vybrat snowboard?

Pro začínající snowboardisty je tu článek o správném výběru snowboardu. Co je to vlastně ten snowboard? proč se u nás tolik rozšířili snowboardy? Kterou značku snowboardu vybrat, aby jsme po roce n.. číst dále »
Ubytování Šumava Ubytování Šumava Ubytování na Šumavě Ubytování Šumava Ubytování na Šumavě Ubytování Šumava Ubytování na Šumavě